Úvodní stránka » Veterinární medicína

Vítejte ve světě nových možností pro veterinární lékařství. Komunikace je základem pro změnu a cesta pro rozšíření naší vize o zdraví. Pokud jsou komunikační kanály bez bariér a blokád, jsme schopni pracovat na stavu optimálního zdraví. Přístroj BICOM podporuje optimální zdraví tím, že pracuje s tělem na elektromagnetické úrovni k posílení buněčné komunikace, která stimuluje samoléčící schopnosti těla. Za podpory uznávaných vědeckých zásad, založených na metodách výzkumu můžeme nabídnout řešení pro veterinární medicínu, které může efektivně a účinně léčit širokou škálu symptomů a nemocí.

Biorezonanční terapie používá BICOM pro samoregulaci tělesného systému. Jedná se o vnitřní regulační systém, který brání tělo před nemocí a chorobami a odstraňuje blokády, alergeny, mikrobiologické zátěže apod. Biorezonanční terapie umožňuje praktický přístup a ovlivňuje vnitřní systém, který aktivuje tělu vlastní léčebné mechanismy.

 Velkou výhodou této metody ve veterinární medicíně je možnost testování a určení anamnézy a to primárně za pomocí tenzoru a testovacích sad. Tímto způsobem lze diagnostikovat i bez přítomnosti zvířete, pouze za pomoci kapky krve.

Testovací soupravy jsou sady ampulí, které zahrnují skutečné látky nebo „digitalizované“ látky, např. alergeny, bakterie, viry, plísně, parazity apod., které mohou být použity pro stanovení diagnózy a léčby. Použití testovacích souprav je začleněno do vzdělávání o použití přístroje Bicom a poskytují rychlé a přesné metody pro identifikaci kauzálních faktorů chronických onemocnění a nemocí. Dále lze ampule za pomoci přístroje BICOM použít k léčbě těchto základních kauzálních faktorů a podporují proces hojení.

Následná terapie pacientů za pomoci frekvencí je bez bolesti a obvykle pacienti nepociťují žádné nepříjemné pocity. Většina zvířat je klidná a uvolněná během terapie a majitel může zůstat přítomný se svým zvířetem v průběhu terapie. Majitelé zvířat pomohou udržet pacienta v klidu, a to zvyšuje účinnost jejich procesu uzdravení.

 


PRODUKTY PRO ZDRAVÍ

KOZÍ KOLOSTRUM

KOZÍ KOLOSTRUM
od 990,00 CZK s DPH

Kontakt

Lékárna v Bezovce
V Bezovce 4, 301 00 Plzeň
377 423 462
FAX 377 423 515