Úvodní stránka » CANNADERM

 

Preparáty CANNADERM se vyznačují přírodně vyváženým poměrem nezbytných vitagenů, kterými se v rostlinné říši může pochlubit pouze konopí.

Jejich vysoké zastoupení a kombinace s hojivými výtažky z léčivých bylin zajišťuje pokožce a sliznicím vytvoření optimálního prostředí pro zdravý, bezproblémový vývoj a správnou funkci kožních buněk. Přípravky nejsou parfemované a neobsahují ropné produkty.

Garantovaný obsah léčivého konopí zaručuje optimální a dokonalý poměr nenasycených mastných kyselin čistého konopného oleje, který spolu s dalšími bylinnými výtažky účinně a hloubkově působí na lidskou pokožku, urovnává mezibuněčné konflikty a aktivuje přirozenou regenerační schopnost kožních buněk.

Zároveň je obnovován přirozený ochranný mikrofilm pokožky a dochází tak k vyrovnání pH, hydratační a lipidové rovnováhy.

Léčivé konopí tak výrazně přispívá ke zdraví pokožky.

Značku CANNADERM řadíme k výrobcům přírodní kosmetky, protože se při výrobě používají suroviny prokazatelně vybrané z kontrolovaného ekologického zemědělství - ověřeno certifikací CPK a CPK BIO.

Informace o řadách značky Cannaderm

AKNEA
Přípravky z řady Aknea pomocí výtažků z konopí aktivně bojují proti všem příznakům akné. Podporují přirozenou rovnováhu pokožky, působí preventivně proti vzniku akné a efektivně ošetřují již postiženou pleť.
 
ATOPOS
Řada Atopos je určená pro lidi s velmi suchou až atopickou pokožkou. Účinné látky obsažené v přípravcích podporují přirozenou regenerační schopnost kožních buněk, obnovují hydrataci a zajišťují rovnováhu pokožky.
 
CANNADENT
Cannadent má preventivní i ošetřující účinek na rty, zuby a dásně, jazyk i ústní dutinu. Používá se při problémech s opary, afty, otlaky a také k léčbě zánětů v dutině ústní.

CANNASOL
Cannasol přináší výrobky pečující o pokožku před a po opalování, na slunci i v soláriu.

CAPILLUS
Capillus je nový program speciální péče o pokožku hlavy s projevy kožních obtíží, jako je předčasné vypadávání vlasů, nadměrná tvorba lupů (mastných i suchých), projevy seborey či atopie ve vlasech, nebo podráždění, zarudnutí či svědivost vlasové pokožky.
 
EXEMA
Na pokožku s projevy ekzému a nepříjemného svědění se zaměřují konopné přípravky Exema. Po dlouhodobém používání těchto přípravků ošetřovaná pokožka výrazně lépe odolává negativním vlivům okolního prostředí, a tím i vzniku a opakování výskytu ekzému. Řada Exema je určená pro dospělé a děti od 10 let.
 
NATURA
Výrobky určené pro běžnou každodenní péči, vhodné pro všechny typy pletí a obzvláště pro citlivou pleť.
 
POTRAVINY A DOPLŇKY
Výrobky s konopným výtažkem pro zdraví vašeho těla i potěšení chuťových buněk.
 
ROBÁTKO
Péče vyvinutá pro novorozence a děti do 10 let. Určeno pro každodenní běžnou péči jak o zdravou pokožku, tak při projevech atopie, lupénky, suchých ekzémech, lišejích a svědivé suché pokožky.
 
SPECIÁLNÍ PÉČE
Přípravky pro ošetření pokožky při projevech atopie, lupénky, suchých ekzémech, lišejích a vyrážkách, dále pro extrémně suchou a citlivou pokožku. V této linii naleznete i přípravky pro řešení problémů mastné a aknózní pleti.

PRODUKTY PRO ZDRAVÍ

KOZÍ KOLOSTRUM

KOZÍ KOLOSTRUM
od 990,00 CZK s DPH

Kontakt

Lékárna v Bezovce
V Bezovce 4, 301 00 Plzeň
377 423 462
FAX 377 423 515