Úvodní stránka » Červenec 2016

 

Cesta do rizikové oblasti aneb jak se na cestu připravit

Autor: Lucie Nestrašilová

Chystáte se na cestu do zahraničí? Plánujete cestu do země, kterou lze z pohledu nemocí označit za rizikovou? Prodělali jste povinná „cestovní“ očkování? Pak je nutné, abyste nezapomněli na posílení imunity.


www.svethomeopatie.cz

 

Při pobytu v exotických zemích, zvýšené fyzické i psychické zátěži je nutné preventivně posílit svůj organismus. Oscillococcinum je přesně tím homeopatickým lékem, který vám pomůže nejen jako prevence při virových onemocněních, ale i při posílení imunity. Nezapomeňte si tedy 1 týden před cestou preventivně vzít 1 tubu. Následně pak užívejte po celou dobu vašeho pobytu 1 tubu 1 x týdně. Vaše imunita bude na útok nemocí řádně připravena.

 

Pokud jste absolvovali očkování proti hepatitidě typu A či B, užijte homeopatický lék Phosporus 9 C, a to 5 granulí 1x denně po dobu 10 dnů po každé očkovací dávce.

 

Jako pomoc při ostatních očkováních užívejte Thuya occidentalis 9 C, rovněž 5 granulí 1x denně po dobu 10 dnů.

 

Před cestou do rizikových oblastí jako jsou Jihovýchodní Asie či Subsaharská Afrika je vhodné myslet na svoje játra a poskytnout jim preventivní podpůrnou kůru. Vezměte si na pomoc homeopatický lék Chelidonium majus 5 C a užívejte 5 granulí každé ráno po dobu 3 týdnů před odjezdem.

 

Věřte, že s těmito malými radami bude vaše cesta pohodová a bez následků.
PRODUKTY PRO ZDRAVÍ

KOZÍ KOLOSTRUM

KOZÍ KOLOSTRUM
od 990,00 CZK s DPH

Kontakt

Lékárna v Bezovce
V Bezovce 4, 301 00 Plzeň
377 423 462
FAX 377 423 515