Úvodní stránka » Uvodní stránka

 

Lékárna v Bezovce, V Bezovce 4, 301 00 Plzeň,

tel. 377 423 462,  https://www.facebook.com/lekarnavbezovce

                                                                              

Srdečně Vás zveme dne 25.09.2017, 10.00 - 16.00 h, do naší lékárny V Bezovce

      Poradna Dědek kořenář B. Nový

Nápoj čínských mudrců (400,- Kč)

http://www.patentnimedicina.cz/cz/bylinne-produkty/dle-kategorii/caj/900-napoj-cinskych-mudrcuŠaolinový olej ( 250,- Kč)

http://www.patentnimedicina.cz/cz/bylinne-produkty/dle-kategorii/olej/700-saolinovy-olej

Speciální edice produktů NATURLINKA (česká ruční výroba) - mýdla, šampony, krémy, masti, balzámy na rty, dárkové balíčkyJaká je naše lékárna?

V Plzni na Borech najdete lékárnu, která jako jedna z mála nepatří žádnému z nadnárodních řetězců. Už více než 20 let stavíme na profesionalitě, osobním přístupu k pacientům a na odborných znalostech všeho, co nabízejí. A není to jen klasický sortiment. Vedle běžných léků a přípravků dokáží uspokojit i zájemce o léčbu přírodními produkty.V naší lékárně máme bohaté zkušenosti s prodejem homeopatických přípravků, tkáňových solí, autopatických lahviček nebo květových esencí. Personál dokáže poradit, ať už jde o gemmoterapii, terapii biorezonančním přístrojem, či výběr kvalitní přírodní kosmetiky. Velký zájem je v poslední době o kozí kolostrum, které mimo jiné pomáhá řešit sníženou imunitu.

Organizujeme pro své klienty přednášky, poradny a další zajímavé akce. Jednu z nich jsme připravili na měsíc září ve spolupráci s Transfúzním oddělením Fakultní nemocnice v Plzni, tentokrát pro dárce krve. Každý z nich obdržel od nás poukaz na slevu ve výši 10% a navíc byl zařazen do slosování o dárek – přírodní podpůrné produkty v ceně 2000 korun. „Vím, že se nemocnice potýká s nedostatkem krve a velmi si proto vážím všech, kteří tuto životadárnou tekutinu darují. Rádi jim přispějeme malou odměnou a snad i povzbudíme ty, kteří se k darování krve teprve rozhodují,“ říká magistra Renata Kůrková-Frýbertová z Lékárny v Bezovce.         

Vážíme si našich klientů, zanecháte-li nám Vaši mailovou či poštovní adresu v rámci registrace klientské karty, pošleme Vám v období narozenin poukázku se slevou 10% na volně prodejné produkty.Jen pro naše zákazníky - Autopatická lahvička za cenu 690,- Kč v naší lékárně

 

 

Při nákupu 3-5 ks v naší lékárně obdržíte jednu za cenu 630,- Kč, při nákupu 6 a více ks obdržíte jednu  za cenu 615,- Kč

 

Autopatická lahvička je určena k postupnému průtokovému naředění (potencování) vlastní tělesné informace vodou na jemnohmotnou úroveň. Na základě rezonance může působit produkt vysokého ředění příznivě  na  jemnohmotný (z materialistického hlediska nehmotný)  frekvenční  organizační princip  v člověku (vitální sílu, pránu), který může zlepšovat svou funkci a v delším průběhu času postupně vnášet do systému člověka harmonii, pozitivně ovlivňující fyzické orgány a mysl. Preparát působí vždy individuálně a v závislosti na vnitřním karmickém stavu jedince.

 

Jednoduchou přípravu provádí obvykle osoba, jíž se působení týká, a to v domácích podmínkách, podle přiloženého návodu a s použitím několika litrů čisté vody.

 

Spolupůsobení zasvěceného poradce je velmi vhodné. Autopatický harmonizační proces je však možno podstoupit i bez poradce, při samostatném použití, na základě informací o samoléčbě a svépomocné léčbě, obsažených v obou knihách o autopatii.

 

Autopatie působí buď samostatně, nebo může sehrát roli doplňkové či posilující metody - nenarušuje ty ostatní, pokud jsou současně aplikovány. Podrobnosti o této metodě naleznete v knihách J. Čehovského Autopatie – cesta k tělesné a duševní harmonii a Uzdrav se s autopatií. Úspěšné případy léčby chronických (dříve nevyléčitelných) nemocí, uvedené v knihách, byly řešeny právě s pomocí autopatické lahvičky.

 

 
  

GEMMOTERAPIE PANÍ JARMILY PODHORNÉ - máme v naší lékárně

Podívejte se odkaz uvedený níže, jedná se o reportáž o paní Jarmile Podhorné v pořadu České televize Kouzelné bylinky. Paní Jarmila Podhorná se zabývá léčbou pupeny - jako první u nás začala vyrábět tinktury z jarních pupenů.


http://www.ceskatelevize.cz/porady/10744345634-kouzelne-bylinky/214562220450004-leceni-pupeny/


 

 

 

Stálá nabídka naší lékárny:

 

* Uncaria-tradiční peruánská medicína

* Jiné přípravky alternativní medicíny - Uncaria, MycoMedica, Joalis Mudr. Josef Jonáš, Dědek Kořenář - Břetislav Nový

* Gemmoterapie-výluhy z pupenů, bylinné koupele, oleje a speciální masti

* Vybavení lékárniček

* Léčebná kosmetika ( Weleda, Eucerin, Saloos, Tilia Nobilis, Cannaderm, Karel Hadek)

* Vitaminové přípravky

* Léčivé čaje, fytofarmaka

* Přípravky na odvykání kouření, minerální vody, opalovací přípravky, přípravky pro redukci  hmotnosti

* Homeopatika francouzské, německé, české i anglické školy

* Přípravky a pomůcky pro ústní hygienu

* Zdravotnické potřeby : zdravotnický a obvazový materiál, pomůcky pro inkontinenci, přístroje na měření teploty a tlaku krve

 * Colostrum kozí i kravské

 * Léčiva na lékařský předpis i volně prodejná

* Individuálně připravovaná léčiva

 *Biorezonance BICOM PLZEŇ

 

 

V naší lékárně je možné platit kartami : Eurocard/Mastercard, Maestro,  VISA, VISA Electron, American Express, JCB, Diner  Club

 

 

 

 

 
PRODUKTY PRO ZDRAVÍ

KOZÍ KOLOSTRUM

KOZÍ KOLOSTRUM
od 990,00 CZK s DPH

Kontakt

Lékárna v Bezovce
V Bezovce 4, 301 00 Plzeň
377 423 462
FAX 377 423 515