Úvodní stránka » PHYTOCHÍK

 

PhytoChík® proč ho koupit, jaké má účinky

PhytoChík® je harmonizační bylinný nápoj vyrobený dle principů tradiční čínské medicíny s obsahem vitamínů a minerálů. Jedná se o komplexní doplněk stravy obsahující vápník a jód, které jsou potřebné pro normální růst a vývin kostí u dětí.

PhytoChík® je unikátní směs rostlinných látek, vitamínů a minerálů. Jeho složení není náhodné, snoubí v sobě poznatky tradiční čínské medicíny a moderní vědy s požadavky a potřebami člověka dnešní uspěchané doby. PhytoChík® je vhodný pro uživatele od tří let.

Při výběru vitamínů a minerálů se vycházelo z vědeckých poznatků a doporučení na základě klinických studií probíhajících na území České republiky od roku 2007 do roku 2011 u více než 4.350 účastníků nižšího věku. Vybrané minerály a vitamíny přispívají významným způsobem svojí denní dávkou k normálnímu fungování celé řady částí lidského těla (zuby, kosti, svaly, nervová soustava, štítná žláza, vlasy, nehty, pokožka, zrak). Obecně tyto minerály a vitamíny přispívají k optimálnímu fungování lidského metabolismu a normální funkci imunitního systému.

PhytoChík® stejně jako PhytoChi® vychází z principů tradiční čínské medicíny (vyrovnává JIN a JANG) a obsahuje 8 klíčových bylin tradiční čínské medicíny (fytoterapie). Čínské byliny přináší člověku již po tisíciletí:

posílení imunity – detoxikaci – udržení zdraví a vitality – harmonizaci homeostázy

lahev_cz_chik

phytochik_logo

obsahuje tyto minerály a vitamíny:

zinek Zinek
Přispívá ke správnému metabolismu makroživin, k udržení normálního stavu kostí, pokožky a zraku, k optimální funkci imunitního systému, k ochraně buněk před oxidativním stresem a také se podílí na procesu dělení buněk.
vitamine Vitamin E
Přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.
horcik Hořčík
Přispívá ke správné činnosti nervové soustavy a energetickému metabolismu, podílí se také na procesu dělení buněk.
vapnik Vápník
Podílí se na procesu dělení a specializaci buněk, je potřebný pro udržení optimálního stavu kostí a zubů.
jod Jód
Přispívá k optimálním rozpoznávacím funkcím a energetickému metabolismu, dále zajišťuje správnou činnost štítné žlázy a tvorbu hormonů štítné žlázy.
fosfor Fosfor
Zajišťuje tvorbu a udržování pevných kostí, zdravých zubů, zajišťuje udržení pravidelného tepu srdce a je potřebný pro mozek a nervovou tkáň.
betakaroten Beta karoten – provitamín A
Přispívá k lepšímu zraku, je vhodný pro růst a regeneraci kostí, zubů, vlasů a kůže.
selen Selen
Přispívá k normální funkci imunitního systému, štítné žlázy a k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Pouze obsah fosforu neodpovídá doporučené denní dávce.


PRODUKTY PRO ZDRAVÍ

KOZÍ KOLOSTRUM

KOZÍ KOLOSTRUM
od 990,00 CZK s DPH

Kontakt

Lékárna v Bezovce
V Bezovce 4, 301 00 Plzeň
377 423 462
FAX 377 423 515