Úvodní stránka » Homeopatie » Semináře

 

 

Homeopatická akademie

Louis Klein, FSHom : Téma: Miasmata a nosody
Světově známý kanadský homeopat proslul především svými pracemi, týkajícími se nosod, homeopatických léků vyráběných hlavně z choroboplodných zárodků. Některé z těchto nosod nebyly až dosud plně popsány a některé jsou zcela nové, jako například Toxoplasmosis gondii. Jsou indikovány mnohem častěji, než se dosud předpokládalo (např. 30 % české populace je nyní dle testů infikováno toxoplasmosou). Jeho nové třídění nosod podle miasmat je široce přijímáno, objevuje se zde například miasma parazitické, tyfoidní, yersinie (moru), pertusse, difterie, tetanu, lepry a další, vedle klasických hahnemannovských miasmat. Všechna tato miasmata působí nyní v populaci a Klein považuje nosody s nimi spojené za klíč k jejich odstranění.
Přednáška se koná krátce po českém vydání jeho knihy Miasmata a nosody o původu nemocí(Alternativa, listopad 2011), která již vyšla v němčině i dalších jazycích a patří v kontextu homeopatické literatury k tomu nejpřínosnějšímu z posledních let.

Program: Nová a stará miasmata. Parazitická protozoa jako je Toxoplasmosis a Malaria. Yearsiniové miasma a cholerové miasma. Virové miasma ad. Druhé a třetí předepsání. Případy úspěšné dlouhodobé léčby, také na videu.

Datum konání: 7. – 8. ledna 2012 (so 9 – 18 h, ne 9 – 17 h)

 Místo konání: Hotel Pyramida, Bělohorská 24, Praha 6

 

http://www.homeopatie.cz/clanky/udalosti/35.htm

 

 

 

 

 

Mgr. Jarmila Podhorná –  NADĚJE–výroba bylinných a pupenových výtažků Brodek u Konice pořádá dvoudenní semináře zaměřené na fytoterapii a gemmoterapii a jejich význam v prevenci civilizačních onemocnění, na použití v praxi a bližší informace o spolupráci s firmou.

Přednášející: Mgr. Jarmila Podhorná

Termíny školení: 

1. termín : 14. - 15.4.2012 - uzávěrka 6.4.2012

2. termín : 26. - 27.5.2012 - uzávěrka 18.5.2012

3. termín : 15. - 16.9.2012 - uzávěrka 7.9.2012

4. termín : 3. - 4.11.2012 - uzávěrka 26.10.2012
 

http://www.nadeje-byliny.eu/static/33-Seminare

 

 

Centrum komplexní péče Dobřichovice s.r.o.

http://www.ckp-dobrichovice.cz/

Doporučujeme webové stránky o tomto rehabilitační centru, kde působí i MUDr. Jan Hnízdil ( komplexní rehabilitační lékařství a psychosomatika ) a Prof. MUDr. Karel Lewit, DrSc., který  je zakladatelem moderní funkční diagnostiky a léčby vertebrogenních onemocnění a manuální a reflexní terapie v bývalém Československu. V dubnu 2011 oslavil 95. narozeniny. V CKP Dobřichovice se stále věnuje pacientům dvakrát v týdnu a předává své bohaté zkušenosti dalším zdravotníkům prostřednictvím školicích akcí a seminářů. Pacienti k profesoru Lewitovi přijíždějí z nejrůznějších částí České republiky i ze zahraničí.

Semináře

 

V Centru komplexní péče Dobřichovice se stalo tradicí pořádání odborných kurzů a seminářů určených lékařům, fyzioterapeutům, psychoterapeutům, masérům, zdravotním sestrám a dalším pracovníkům pomáhajících profesí. Na této stránce uvádíme přehled a anotace vzdělávacích akcí, které se u nás konaly, konají nebo budou konat. Připravované akce jsou uvedeny v části připravované semináře. Aktuální semináře s konkrétními daty jsou vypsány v šedém boxu vpravo na stránce. Více informací zjistíte kliknutím na příslušné slovo: přihlášení, odhlášení, platby, lektoři a hostující semináře. Téměř bez výjimky jsou semináře ohodnoceny kredity u Unie fyzioterapeutů (UNIFY). Pokud máte o nějaký seminář nebo kurz zájem a není v současné době v aktuální nabídce, ozvěte se vedoucí našeho zařízení Mgr. Janě Týkalové na adresu jana.tykalova@ckp-dobrichovice.cz. Pokud chcete dostávat pozvánky na semináře, napište na linda.blazeninova@ckp-dobrichovice.cz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


PRODUKTY PRO ZDRAVÍ

KOZÍ KOLOSTRUM

KOZÍ KOLOSTRUM
od 990,00 CZK s DPH

Kontakt

Lékárna v Bezovce
V Bezovce 4, 301 00 Plzeň
377 423 462
FAX 377 423 515