Úvodní stránka » WALRAMCOM - lněné oleje

 

 

V čem je lněný olej Walramcom unikátní?

 

1. Lněný olej Walramcom je vyráběn ze semen lnu setého, který roste na polích Nového Zélandu. Je pěstován organicky, bez použití pesticidů a jiných toxinů. Není potřeba se obávat kontaminace dioxiny nebo těžkými kovy, není geneticky modifikovaný.

 

2. Ze semen takto vypěstovaného lnu se lisuje lněný olej za pomocí unikátní technologie, bez přístupu světla, tepla a kyslíku.

 

3. Lněný olej Walramcom je díky technologii lisování za studena extra panenský a NERAFINOVANÝ, obsahuje veškeré cenné látky v neporušeném stavu. Je bio certifikovaný.

 

4. Lněný olej Walramcom je balen pod inertní atmosférou. Při tomto procesu se odstraní kyslík, který je v lahvičce přítomen v okamžiku jejího plnění a zajistí se tak, že olej nebude oxidovat.

 

5. Lněný olej Walramcom je plněn do černých, plastových HDPE obalů. Černých proto, že světlo má zdaleka nejškodlivější vliv na esenciální mastné kyseliny, škodlivější než teplo a kyslík. HDPE plastové obaly jsou nezávadné, neobsahují žádné škodliviny, které by se mohly do oleje uvolnit. Obaly jsou recyklovatelné.

 

6. Celý proces výroby lněného oleje Walramcom od pěstování, po jeho plnění do lahviček, probíhá ekologicky, organicky, trvale udržitelně, tak aby nebyla poškozena příroda a člověk měl stoprocentní užitek v každé lahvičce.

 

7. Díky unikátní technologii výroby má lněný olej Walramcom příjemnou oříškovou chuť. Na rozdíl od olejů uchovávaných ve skle či v papírových krabicích, které budou pravděpodobně více hořké.

 

8. Lněný olej Walramcom obsahuje kromě Omega 3 a 6 také Omega 9 mastné kyseliny.

 

9. Walramcom má ve své řadě olejů čistý lněný olej pod názvem Lněný olej pravý a dále pak směsi olejů, ve kterých je základem vždy Lněný olej pravý, který je dále doplněný o další rostlinné oleje a přísady. Tyto směsi jsou speciálně vyvinuté pro děti, ženy a muže a pomáhají tělu využít esenciální mastné kyseliny.

 

10. Protože má každý z nás jinou potřebu poměru tuků typu Omega (naše strava je odlišná, někoho trápí zdravotní obtíže,…) byli vyvinuté tyto směsi lněných olejů s odlišným složením:

 

Lněný olej posílení -   je vhodný pro začínající uživatele a lidi trpící zdravotními potížemi

Lněný olej pravý -       vhodný pro lidi, kteří už alespoň dva měsíce užívali lněný olej posílení a pro všechny, jež netrpí vážnějšími zdravotními problémy

Lněný olej kvítek -      pro ženy připravující se na těhotenství, těhotné ženy, kojící ženy a ženy v menopauze

Lněný olej energie -    pro muže na výstavbu zdravých a silných svalů, dostatek energie a hlavně na prostatu. Mužská varlata obsahují vysokou hladinu Omega 3, proto je důležité, aby měl budoucí otec dostatek Omega 3 potřebných pro plodnost.

Lněný olej kouzlo -     pro děti, složením přizpůsoben tak, aby se zdravě vyvíjel mozek a oči dítěte. Výborný na ADHD/ADD – hyperaktivitu/poruchy pozornosti.

Lněný olej harmonie - pro lidi, kteří lněný olej užívají již několik let a jejich strava je vyvážená, netrpí žádnými zdravotními problémy

 

Každý z olejů obsahuje jiný poměr Omega 3, 6 a 9 a další důležité rostlinné oleje a přísady.


PRODUKTY PRO ZDRAVÍ

KOZÍ KOLOSTRUM

KOZÍ KOLOSTRUM
od 990,00 CZK s DPH

Kontakt

Lékárna v Bezovce
V Bezovce 4, 301 00 Plzeň
377 423 462
FAX 377 423 515